fbpx

Reprezentant medical aparatură - divizia Vet

Numele
Field is required!
Prenumele
Telefon
Mesaj
Încarcă CV

Candidat ideal:

Absolvent studii superioare în domeniul veterinar

Bune abilități de comunicare, relaționare

Capacitate de asimilare rapidă a informațiilor

Permis de conducere categoria B (minim 1 an experiență)

Cunoștințele în vânzarea de aparatură medicală sau în domeniul veterinar reprezintă un avantaj

Disponibilitatea pentru deplasare în zona Ardeal

Descrierea jobului:

Promovarea și vânzarea de aparatură medicală și soft veterinar în zona Ardeal

Administrarea portofoliului de clienți

Construirea unor relații de afaceri pe termen lung cu toți clienții existenți din zona și menținerea unei legături permanente, pentru fidelizarea acestora

Planificarea fiecărei vizite la client, stabilirea unor obiective clare, urmărirea și realizarea acestora

Urmărirea permanentă a realizării obiectivelor zilnice de vânzări, lunare și trimestriale și adaptarea strategiei în funcție de nivelul de realizare al acestora

Identificarea și analizarea tendințelor de marketing ale produselor proprii și ale concurentei

Dezvoltarea portofoliului de clienți

Prospectarea în permanență a pieței în vederea identificării de noi clienți și a creșterii cotei de piață a produselor în zona de acțiune